Adresser

Förteckningen är inte komplett. Meddela per e-post om nya/ändrade uppgifter. Meddela också om ni inte vill ara med i denna förteckning. Först kommer syskon med barn och därefter några av våra kusiner och vänner.

Namn Telefon E-post Adress
  (bost,stugan,mobil)    
Hasse Lindgren 0224-74 30 69 hasselindgren@telia.com Sörhörende 179
  070-34 69 505   733 61 VÄSTERFÄRNEBO
       
Peter 0224-74 30 11   Sörhörende 179
      733 61 VÄSTERFÄRNEBO
Torbjörn och Anna 090-77 94 18 t.torbjorn.lindgren@gmail.com Lingonvägen 27
Lindgren 070-552 38 80   903 39 UMEÅ
  070-370 94 18 (Anna)    
Jonas 08-198648   Hyacintgränd 5
  070-795 35 18   194 68 Uppl. Väsby
       
Fredrik 090-77 94 18   Gullrisdalen 16
  070-233 86 12   142 64 TRÅNGSUND
       
Johanna 070-237 81 41   Dragongatan 4B
      903 22 UMEÅ
Mats Lindgren 090-19 43 50, 090-491 91 mats@umereg.se Älvans väg 97
  070-537 43 22   907 50 UMEÅ
       
Jessica 072-252 93 30    
  076-813 05 96    
       
Josefine 070-274 96 03    
       
       
Johan 073-049 04 27 naahooj@hotmail.com Snapperupsgatan 2 A
  070-870 03 04 (arb)   211 35 MALMÖ
       
Lena Tryggstad 08-747 87 82 tryggstad@hotmail.se Drottninggatan 86
  070-269 47 77   111 36 STOCKHOLM
       
Monica      
       
Joakim 08-579 739 32   Bergslagsv. 246
  070-458 75 12   168 55 BROMMA
       
Jens      
       
Majken Lindgren 0226-572 83 majken_lindgren@hotmail.com Åsgatan 12
  073-373 56 44 majken.lindgren@edu.avesta.se 774 41 AVESTA
       
Therese 0226-584 19, 0225-600 90    
       
       
Max      
  073- 777 99 86    
       
Joel 073-95 14 228   Åsgatan 12
  0226-572 83   774 41 AVESTA
Sune Lindgren 073-996 54 99 sunelindgren@hotmail.com Richertsgatan 14
    412 60 GÖTEBORG
       
Daniel      
       
Carina Lindgren 0243-125 95 carina.lindgren@skola.sater.se Årbyvägen 33 A
  076-651 89 41 celindgren@hotmail.com 784 37  BORLÄNGE
       
Mattias     Sockenv 130 C
  073-66 70 991   784 60 BORLÄNGE
       
Matilda 0243-125 95   Årbyvägen 33 A
  070-404 62 43   784 37 BORLÄNGE
       
Malin 0243-125 95   Årbyvägen 33 A
  073-586 53 67   784 37 BORLÄNGE
Mikael Lindgren 0226-556 19 mikael.lindgren@avesta.se Nybydalsvägen 10
  070-545 17 58   774 35 AVESTA
       
Johan 0226-556 19   Nybydalsvägen 10
      774 35 AVESTA
       
Rasmus 0226-556 19   Södra Stenbocksgatan 93 A
  072-179 53 27   252 37 HELSINGBORG
 
Kusiner
Kerstin Wallstén 0952-420 42    
Lindgren      
Leif Linder 0270-158 03 leif.linder@soderhamn.com Tallvägen 22 C
      826 34 SÖDERHAMN
Rosita Lundström 0950-801 02 rositaoallan@msn.com Säter 21
Linder     920 41 BJÖRKSELE
Zaida Holm-Gradin 090-18 25 12 zaida.h.gradin@biologigrand.se Biologigränd 15
Linder     907 32 UMEÅ
Tomas Linder 0953-108 48 tomas@emgeve.se Hjortronstigen 23
  070-655 28 55   930 70 MALÅ
Tommy Linder 090-7863515 ttlinder@umeaenergi.com Kullav. 75
  070-586 35 15   903 62 UMEÅ
Lola Linder 090-14 83 11 lola@.umea.se Södra Slevgränd 5
      906 27 UMEÅ
Robin Linder 070-204 22 64 robbelibobban@home.se Hjortronst 23
  070-353 00 81 robinlinder@home.se 930 70 MALÅ
Gudrun Rådahl     Gunnerudsallén 10
      920 70 SORSELE
Eva Rådahl      
       
Ulf Rådal 090-570 78 ulfradal@hotmail.com Mariehemsvägen 114
      906 60 UMEÅ
Martin Rådal 090-12 84 79   Mariehemsvägen 114
      906 60 UMEÅ
Anna-Greta Rådahl 0910-131 80 anna_greta48@hotmail.com S.Järnvägsgatan 16
  070-211 51 99   931 33 Skellefteå
Sara Rådahl/ 070-3955082 sara_lindgren55@hotmail.com Norra Lidträsket 66
Lindgren     934 95 KÅGE
Bodil Stenlund 0952-300 16 bodil.stenlund@sorsele.net Forsnäs 5064
Sjöström     920 70 SORSELE
Ante Sjöström 090-12 18 32 anders.sjostrom@adm.umu.se Morkullevägen 8H
      906 51  UMEÅ
Marlene Sjöström 0952-100 09   Östanåvägen 45
      920 72 SORSELE
Åke Sjöström 090- 631 32   Rödånäs 216
      TAVELLSJÖ
Några andra släktingar/vänner
Bernhard Karlsson 0295-211 25, 0294-330 01 bernhard.karlsson@telia.com Lövstavägen 2006
  070-397 80 96   748 92 ÖSTERBYBRUK
Stig Rådahl 08-667 28 49 stig.radahl@bredband.net Grev Magnig. 11
      114 55 STOCKHOLM
     
     

Startsida Adresser Bilder/Album Bildspel Blandat Brev Filmer - Video Födelsedagar Gästbok Om 10 år Skicka mail Visdomsord